دوره های تخصصی


چرا دوره های عمومی آتيه

از سال ‌ها پیش با اضافه شدن شاخه روانشناسی به حوزه دانشگاهی، همزمان پیشرفت‌ هایی در تنوع آموزشی این علم نیز صورت گرفت. استفاده از تکنولوژی های نوین آموزشی و افزایش بهره وری و دانش تخصصی مدرسین و اساتید این حوزه از آن جمله اند. اما این پیشرفت ها همپا و برابر با میزان گسترش مرزهای دانش در حوزه علوم روانشناسی و اخیراً علوم اعصاب شناختی نبوده‌اند. لذا با گسترش حوزه روانشناسی نوین در سراسر محیط های¬ دانشگاهی در دنیا، شکاف کوچکی بین متون و برنامه درسی و این نوآوري ها به وجود آماده است.

در کشور ما نیز به دلیل جوانی سیستم آموزشی، و به روز نبودن منابع و برنامه درسی این فاصله کمی بیشتر است. بنابراین پر کردن این شکاف نیاز به آموزش های جانبی و تخصصی را برای دانشجویان لازم و حیاتی می نماید. برای این مهم استفاده از آموزش های نوین و مستمر می تواند بسیار راهگشا باشد.

گروه آتیه درخشان ذهن در سال 1385 با هدف سطح ارتقای سلامت روان و همچنین ارتقای توانمندی افراد جامعه تأسیس شد. از همان آغاز این گروه با بهره گیری از تکنولوژی های نوین و با بهره گیری از دانش متخصصین متعهد و با تجربه پا به عرصه دانش نوروساینس گذاشت. واحد آموزش گروه آتیه درخشان ذهن افتخار دارد که تکنولوژی های نوین مورد استفاده در دنیا و همچنین رویکردهای به‌روز را با استفاده از کادری پویا، خلاق و متخصص را به دانشجویان و علاقه مندان برای تبدیل ‌شدن به افراد متخصص در حوزه های نوین روانشناسی و علوم اعصاب آموزش دهد.